Dobrý den, jsme KAYSER Filtertech

Vyrábíme a dodáváme kvalitní filtrační zařízení a elementy pro průmyslovou filtraci plynů a kapalin, elementy pro vzduchotechniku a textilie pro pneumatickou dopravu. Už 50 let.

0 +
zakázek každý rok
0
vyrobených filtračních hadic ročně
0
let na trhu
0
opěrných košů

Naše historie

Naše společnost byla založena v roce 1968 ve Vysokém Mýtě v rámci družstevního podniku. Po roce 1990 jsme firmu pojmenovali Ecotex
a pokračovali jsme v původním výrobním procesu. Postavili jsme nové závody na výrobu filtračních elementů a opěrných košů a v průběhu let jsme výrobu zautomatizovali a zmodernizovali. V roce 2008 jsme se stali součástí mateřské společnosti KAYSER Filtertech, která sídlí v Německu,
a od roku 2019 neseme stejný název. Kvalita a spolehlivost produktů je pro nás na prvním místě, proto už od roku 1997 vlastníme certifikát kvality ISO9001. V roce 2003 jsme také získali certifikát ISO14001, který dokládá náš aktivní přístup k životnímu prostředí.

Jak a co přesně děláme?

Vyrábíme a dodáváme filtrační elementy pro filtraci plynů a kapalin a textilie pro pneumatickou dopravu. Nabízíme filtrační hadice, filtrační kapsy, opěrné koše, filtry do vzduchotechniky, textilie pro pneumatickou dopravu a roušky s filtrem i bez filtru. Vše na zakázku podle konkrétních požadavků klienta.

Na prvním místě je pro nás spolehlivost a kvalita, proto vlastníme certifikát kvality ISO9001. O našem aktivním přístupu k životnímu prostředí zase svědčí environmentální certifikace ISO14001. Většina výroby probíhá v Evropětakže jsme schopní se za kvalitu produktů zaručit. 

Nabízíme také komplexní servis, který slouží
k prevenci i vyřešení případných problémů. 
Máme vlastní servisní tým, náhradní díly a 
telefonickou technickou podporu. Díky tomu jsme schopní na vaše požadavkrychle reagovat. 

Rádi pomůžeme i vám.
Neváhejte nás kontaktovat pro nezávaznou kalkulaci.